Меню
Властивості товару
Матеріал обкладинки Натуральний корк
Папір блоку Кремовий
Кількість аркушів 96
Лініювання Крапка
Дополнительно Лясе, фіксуюча резинка, кишеня для дрібниць

Зносостійкий записник мілітарі с натурального корку «Pixel» 192 стор. в крапку.

Артикул:
На складі
  • 350 грн.


Якісний, зручний та естетичний мілітарі записник «Pixel» – наша новинка, на яку рекомендуємо звернути особливу увагу. Виконана в найкращих традиціях «Kiri sketch»: з екологічних матеріалів першокласної якості. І зовні, й функціонально розроблена з урахуванням сучасних тенденцій.

Для записів передбачено 192 сторінки паперу преміум-класу Munken Pure. Кремовий колір паперового блоку полегшує візуальне сприйняття. Лініювання – в крапку. Обкладинка – натуральний корок (кора коркового дуба) з піксельним принтом. Характеризується високою стійкістю до зносу. Ми перевіряли її на міцність гострим ножем – пошкодження відсутні. Відтак гарантовано прослужить чималий період без втрати початкової якості та привабливості.

Закладка-лясе допоможе швидко знаходити потрібну сторінку. Гумка-фіксатор триматиме всі елементи в суцільній конструкції. У спеціальний відсік буде можливість покласти документи, мапи чи інші важливі речі.

Блокнот має зручний формат – 20х13 см. Не займає багато місця. Можна взяти з собою будь-куди, тримаючи у кишені чи підсумку, щоб завжди був під рукою.

Замовляйте «Pixel» та інші записники від «Kiri sketch» для себе або на подарунок – вони того варті!


Ідеальну якість дарує сама природа.


Зроблено в Одесі з любов'ю.


Фабрика сертифікована стандартом якості ISO 9001: 2015 та екологічним стандартом ISO 14001:2015


Товар сертифікований.

Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленністю

Теги: Зносостійкий записник «Pixel»