Меню
Властивості товару
Виробник Kiri sketch
Країна виробництва Україна
Формат А4
Тип палітурки Тверда палітурка
Матеріал обкладинки Нанокрафт
Папір блоку Акварельний 250гр/м2
Кількість аркушів 30

Еко Альбом акварельний А4 "Красавіца", нанокрафт

Артикул:82105
На складі
  • 579 грн.


«Красавіца» – ексклюзивний акварельний екоальбом від українського виробника «Kiri sketch». Це любов з першого погляду. Хвиля натхнення і мотивації щоразу, коли береш його в руки. Найкращі враження від якості виконання протягом всього часу використання. Порадуйте себе або зробіть оригінальний подарунок – не прогадаєте.

Перше, чого торкається погляд – це, звісно, тверда оправа. Вона неймовірна! Естетичний патріотичний дизайн. Інноваційний натуральний матеріал нанокрафт (целюлоза + каучуковий латекс), примітний зносостійкістю, водонепроникністю, приємними тактильними відчуттями. Кожен аспект продуманий до дрібниць.

Коли палітурку відкриваєш (а замикається вона за допомогою магнітної застібки), з’являється доступ до паперового блоку. 30 білих акварельних аркушів формату А4 для творчості у «сухих» і «мокрих» техніках. Щільність паперу – 250 г/м². Зернистість – середня. Фактура – м’яка та приваблива. Папір для акварелі виготовлений в Україні, має високі якісні характеристики й чудово показує себе при створенні малюнків. Добре витримує змивання й підчищання. Надовго зберігає насиченість та глибину кольорів.

Це ще не всі функціональні особливості вказаного альбому. Також зверніть увагу, що на кожному аркуші є перфорація для зручного відриву. Для кріплення в загальну конструкцію використовуються декоративні болти. Коли буде потреба вставити в оправу новий паперовий блок, завдяки їм, ви це зробите з легкістю.

Сподобався екологічний альбом «Красавіца»? Ще б пак! Робіть замовлення – отримуйте ексклюзив!


Ідеальну якість дарує сама природа.


Зроблено в Одесі з любов'ю.


Фабрика сертифікована стандартом якості ISO 9001:2015 та стандартном екологічності ISO 14001:2015.


Товар сертифікован. ТУ У 17.2-38438567-001:2019

Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленністю

Теги: Альбом акварельний. Альбом для акварелі. Альбом для малювання. Подарунок