Меню

Возврат и отмена платежей

Повернення/заміна товару в інтернет-магазині https://kiri.ua

Інтернет-магазин https://kiri.ua гарантує повернення та/або заміну товару протягом 14 днів * з моменту придбання * (згідно зі ст. 18 закону «Про захист прав споживачів») за умови, що товар не використовувався.

Умови та порядок повернення/заміни товару

При бажанні повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині https://kiri.ua, уважно ознайомтесь з порядком та умовами процедури.

Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється в повному обсязі відразу після:

  • отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (потертостей, збережені ярлики і заводське маркування, не порушена цілісність);
  • розгляду заяви на повернення/заміну товару, заповненого покупцем.

Терміни повернення заміни товару

Максимальний термін повернення/заміни товару становить 7 діб з моменту надходження на склад товару і заяви на його повернення/обмін.

Як і де оформити повернення/обмін товару?

Повернути товар або відправити його в магазин https://kiri.ua з метою заміни, ви можете в пунктах видачі/прийому товарів служби кур'єрської доставки Нова пошта. Тобто там же, де ви його отримали. Доставка товару неналежної якості, що підлягає поверненню або обміну, оплачується магазином. Доставка товару належної якості, що підлягає поверненню або обміну, оплачується Покупцем.

* Момент покупки товару починається з дати отримання товару в пункті видачі кур'єрської служби доставки Нова пошта.

Повернення грошовіх коштів

Повернення грошових коштів у разі відмови від товару відбувається тим же засобом, яким була сплачена покупка. Ми завжди повертаємо кошти лише тим засобом, яким отримали від Вас кошти. Наприклад, якщо Ви сплатили Товар карткою VISA/MASTERCARD, повернення коштів відбувається шляхом відміни транзакції (refund) та, в результаті цього, повернення може відбутись лише на Вашу карту VISA/MASTERCARD. Строки повернення залежать від того, який засіб оплати використовувався.

При оформленні повернення може утримуватись збір або комісія банку чи платіжної системи за повернення коштів.

Задати питання по поверненню/обміну товару в інтернет-магазині https://kiri.ua можна по телефону: 0 800 33 000 6

Електронна адреса: office@kiri.ua