Меню

Питання-відповіді

Хто ми?
Перша і єдина в Україні фабрика еко канцтоварів.
Чому продукція ТМ "Kiri sketch" - це екопродукція?
У виробництві еко блокнотів "Kiri sketch" використовується екологічна сировина і матеріали. Основні принципи виробництва і підбору матеріалів: вторинна переробка, екологічність, швидка утилізація.
В чому полягає суть принципів вторинної переробки, екологічності та швидкої утилізації?
Для виробництва товарів використовується повторно перероблені пластик і папір, що дозволяє економити природні ресурси і енергію. Екопродукція зберігає експлуатаційні властивості протягом усього терміну придатності. Натуральні матеріали: дерево, корк, бавовна, камінь - це безпека і якість від самої природи, а також продукція з матеріалів, які швидко і безпечно утилізуються.
Яка мінімальна вартість замовлення?
Ми не обмежуємо вас у сумі замовлення. Ми доставимо або відправимо замовлення при будь-якій сумі замовлення, від одного товару.
Як швидко я отримаю своє замовлення?
При оформленні та оплаті замовлення до 13:00 - товар відправляється в цей же день. При замовленні після 13.00 - товар відправляється на наступний день. Максимальна затримка відправки 24 години. Далі товар доставляє Вам перевізник Нова Пошта: зазвичай доставка займає 1-2 дні.
Які переваги дає реєстрація?
Зареєстровані користувачі при оформленні замовлення отримують знижку 5% на постійній основі на весь асортимент продукції. А також постійно в курсі акцій та новинок.
Чому екоканцтовари становяться популярними?
Все більше українських компаній об'єднує бажання створити сприятливу для здоров'я атмосферу, внести свій внесок у поліпшення стану навколишнього середовища і зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь.
Як ми допомагаємо природі?
Виробництво екологічних товарів з вторинних матеріалів дозволяє зменшити навантаження на навколишнє середовище, вимагаючи до 40% меншого обсягу ресурсів, ніж для виробництва з первинних.